Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Rzekuniu

Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Rzekuniu


uczniowska
"Ten kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości nie jest godzien teraźniejszości ani nie ma prawa do przyszłości Józef Piłsudski


  Akademia UczniowskaV bieg

             16.10.2011  V Bieg AG bez limitu
                                   Ostrołęka i okoliceDOBRY BIEG !!!

    Dziesiątki wolontariuszy, setka uczestników, hojni sponsorzy to powód do wielkiej satysfakcji po organizacji wielkiej imprezy biegowej, która odbyła się w Rzekuniu 16 października 2011r.
     Z okazji zakończenia sezonu biegowego 2011 chcemy podziękować wszystkim, którzy przyłożyli swoją rękę do organizacji i rozwoju imprez biegowych w Gminie Rzekuń. Wiemy, że czasami stoicie w cieniu, ale bez Was nie poradzilibyśmy sobie z organizacją tak dużych imprez. Oddajecie nam swoje zamiłowanie do sportu, poświęcacie wolny czas, pracujecie dla dobra Organizatora i właśnie za to chcemy Wam serdecznie podziękować.
     Jesteście wyjątkowymi ludźmi, z którymi miło pracować. Bez Was, tak jak bez zawodników, nie byłoby tego biegu.
     Organizator bez wsparcia finansowego nigdy nie zostanie "dobrym organizatorem"... a w naszym przypadku dzięki hojności Urzędu Gminy w Rzekuniu w osobach Pana Wójta Gminy Stanisława Godziny oraz Pana Przewodniczącego Rady Edwarda Gryczki "V bieg AG bez limitu Ostrołęka i okolice" w ocenie większości zawodników wypadł znakomicie.
      Dla przybliżenia atmosfery jaka panowała na biegu wypada przytoczyć kilka komentarzy zawodników, którzy uczestniczyli w naszej imprezie:
     RYSZARD - "Witam serdecznie - pragnę podziękować wszystkim którzy przyczynili się to tego że "V Bieg AG bez limitu" zakończył się tak wielkim sukcesem . Wszystko było dopięte do ostatniego guzika - brawo brawo i jeszcze raz brawo dla organizatora pomysłodawcy . I sponsorów .Taki bieg na długo pozostanie w pamięci wszystkich którzy w nim wystartowali . Jestem o tym przekonany:)
     Mam nadzieje że za rok znowu będziemy się wszyscy świetnie bawić i to w jeszcze większym gronie . Z poszanowaniem Rysiek." "Część artystyczna poprzedzająca ceremonię wręczania nagród była strzałem w dziesiątkę. Piękne dziewczyny, zdolne i do tego świetnie zaśpiewały. Naprawdę chciało się słuchać:)"
     JACEK - "Biegacz usatysfakcjonowany ;-) Mieliśmy dziś wielką przyjemność brać udział w bardzo fajnej imprezie /Rzekuń/. Atmosfera, organizacja, frekwencja, mooooc nagród, dobry termin. Szybka płaska trasa, choć nieco dłuższa niż obiecane 10km, to jednak nie miało dziś większego znaczenia. Dzięki za miło spędzony czas i włożony wysiłek oraz entuzjazm w organizację zawodów :-)"
     KAMIL - "Rewelacja w Rzekuniu.. :) Kapitalna impreza..!!! Szukam na siłę jakichkolwiek "usterek" ale nie da się..! Ch****a, nie da się..! :) Świetna atmosfera, pogoda jak na zamówienie, grochówka pyszna, występy dziewczyn, medale dla wszystkich (a jednak), woda na trasie (rzadko to się zdarza o takiej porze w biegach na 10 km), trasa idealna do życiówek itd. Może tylko atestu brakuje ale to nic nie zmieni w mojej opinii o biegu. Jestem szczęśliwy, że w moich stronach powstał taki bieg. Nie ominę już żadnego biegu AG bez limitu Dziękuję serdecznie organizatorom..!" ... i wiele innych.
     Sponsorzy to miłośnicy sportu, którzy znają potrzeby sportowców i dzięki Nim każdy zawodnik otrzymuje fajną niespodziankę za trud włożony podczas pokonywania trasy. Chcemy bardzo serdecznie podziękować firmom oraz ich przedstawicielom za wsparcie:
     Agro-Metal-Jacek Dmochowski, BestOffice-Jarosław Jakubiak, Centrum-Wiesław Sacharski, BGŻ S.A.-Ewa Kaczorowska, IZBUD-Józef Liberacki, Kasa Stefczyka-Paweł Maciejewski, Kwadrans-Emilia Choromańska, MG SPORT-Grzegorz Kaczorowski, MojaOstroleka.pl-Krzysztof Chojnowski, PLAY-Filip Wasiński, Strauss Cafe-Jacek Kołakowski.
     Wolontariusze, bez których nie odbywa się żadna impreza. To osoby o dobrych sercach i uśmiechniętych twarzach. Nasz wolontariat to aż 56 osób:
1 Theoni Anastassopoulou
2 Andrzej Bednarczyk OSP w Rzekuniu
3 Adrian Biedka
4 Agnieszka Biedka
5 Łukasz Bona
6 Jacek Czaplicki
7 Łukasz Dąbrowski OSP w Rzekuniu
8 Łukasz Dębek 9 Przemysław Dudziak
10 Bogumiła Dzwonkowska
11 Zenon Dzwonkowski
12 Stanisław Florczykowski OSP w Rzekuniu
13 Mateusz Frydrych OSP w Rzekuniu
14 Wiesław Frydrych OSP w Rzekuniu
15 Anita Gawryś wokal
16 Marta Gniazdowska wokal
17 Zygmunt Grzymała OSP w Rzekuniu
18 Robert Guz
19 Jerzy Jabłonowski
20 Marek Jaskólski
21 Janusz Jaśkiewicz MOSiR w Ostrołęce
22 Małgorzata Karczewska
23 Antoni Karczewski
24 Olga Kołakowska „Filip”
25 Izabela Kraska
26 Danuta Kupis
27 Agnieszka Majewska Gimnazjum w Rzekuniu
28 Leszek Małkowski
29 Mateusz Nadrowski OSP w Rzekuniu
30 Stanisław Napiórkowski OSP w Rzekuniu
31 Piotr Niziołek OSP w Rzekuniu
32 Elżbieta Olkowska
33 Magdalena Olkowska
34 Paulina Olkowska
35 Marek Olkowski
36 Klaudia Pianko wokal
37 Bartosz Pliszka
38 Klaudia Przeradzka wokal
39 Agnieszka Saj
40 Danuta Saj
41 Michał Saj
42 Anna Siemiątkowska
43 Sabina Sienkiewicz MOSiR w Ostrołęce
44 Łukasz Szczepanek OSP w Rzekuniu
45 Damian Świerdzewski
46 Michał Tyszka OSP w Rzekuniu
47 Alina Wysocka
48 Mateusz Zając OSP w Rzekuniu
49 Magdalena Zalewska
50 Małgorzata Zalewska
51 Bogdan Zalewski
52 Anna Zarzycka
53 Justyna Zarzycka
54 Ola Zaurska
55 Małgorzata Żebrowska
56 Krzysztof Żebrowski
oraz Panie z Gimnazjum w Rzekuniu, które po nas posprzątały :)
     Kolejnym bardzo istotnym elementem była lokalizacja imprezy, zabezpieczenie oraz specjalistyczna pomoc techniczna. Z tego miejsca dziękujemy Pani Bożenie Jaskólskiej Dyrektor Gimnazjum w Rzekuniu za udostępnienie obiektu Szkoły, Panu Komendantowi OSP w Rzekuniu Wiesławowi Frydrychowi za zabezpieczenie trasy oraz Pani Sabinie Sienkiewicz i Januszowi Jaśkiewicz z MOSiR w Ostrołęce za pomiar czasu.
     Dziękujemy Wam Nasi Drodzy! To był dobry BIEG.

ORGANIZATORZY

Robert Biedka
Marek Karczewski
Mariusz Kubeł
Paweł Maciejewski
Sławomir Saj
Norbert Siemiątkowski

Template & Design by Sliffka