Sukcesy sportowe



OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2016/2017


op. W. Ciak
DYSCYPLINY ZESPOŁOWE

I miejsce na Mistrzostwach Powiatu w halowej piłce nożnej chłopców: Piotr Waniewski, Bartosz Głażewski, Maciej Krasiewicz, Jakub Trawiński, Kacper Szwed, Krystian Fidóra, Sebastian Szyjka, Kamil Pazuła, Hubert Opęchowski, Adrian Lenkiewicz.
V miejsce w Mistrzostwach Mazowsza LZS w piłce siatkowe chłopców: Piotr Waniewski, Maciej Krasiewicz, Jakub Trawiński, Dawid Pawłowski, Kacper Szwed, Bartosz Małkowski, Sebastian Szyjka, Mateusz Adamowski, Jakub Bednarczyk, Adrian Lenkiewicz.
III miejsce na Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej chłopców: Piotr Waniewski, Maciej Krasiewicz, Jakub Trawiński, Dawid Pawłowski, Kacper Szwed, Krystian Fidóra, Sebastian Szyjka, Mateusz Adamowski, Kamil Pazuła, Hubert Opęchowski.
III miejsce w drużynowych biegach sztafetowych chłopców po ziemiach V Pułku Ułanów Zasławskich: Piotr Waniewski, Dominik Glinka, Jan Kołakowski, Szymon Niziński, Michał Adamowski.
I miejsce w II turnieju o Puchar Wójta Gminy Rzekuń
I miejsce o Puchar Dyrektora Szkoły Mistrzostwa Sportowego ZSZ nr 2 w Ostrołęce w piłce nożnej
I miejsce na Mistrzostwach Powiatu w sztafecie szwedzkiej młodzików
II miejsce na Mistrzostwach Powiatu w sztafecie 4x100m juniorów młodszych
II miejsce w Otwartych Mistrzostwach Ostrołęki Juniorów Młodszych w sztafecie 4x100m
III miejsce na Mistrzostwach Powiatu w sztafecie olimpijskiej juniorów młodszych

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE MISTRZOSTW POWIATU:

II miejsce Piotra Waniewskiego
II miejsce Jana Kołakowskiego
VI miejsce Michała Adamowskiego
IX miejsce Huberta Kurpiowskiego
XII miejsce Oliwi Szymańskiej

OTWARTE MISTRZOSTWA OSTROŁĘKI W LEKKIEJ ATLETYCE JUNIORÓW MŁODSZYCH

I miejsce Piotra Waniewskiego
I miejsce Macieja Krasiewicza
II miejsce Jakuba Trawińskiego
III miejsce Kacpra Szweda
III miejsce Adriana Lenkiewicza

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE MISTRZOSTW MIĘDZYPOWIATOWYCH:

IV miejsce Piotra Waniewskiego
VII miejsce Jana Kołakowskiego
XVI miejsce Huberta Kurpiowskiego

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POWIATU OSTROŁĘCKIEGO W LEKKIEJ ATLETYCE MŁODZIKÓW I JUNIORÓW MŁODSZYCH

I miejsce Piotr Waniewski
I miejsce Jakub Gogoł
I miejsce Jan Kołakowski
II miejsce Michał Adamowski
II miejsce Daniel Rogoziński
II miejsce Adam Ciesielski
III miejsce Jakub Trawiński

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA MIĘDZYPOWIATOWE W LEKKIEJ ATLETYCE MŁODZIKÓW I JUNIORÓW MŁODSZYCH

II miejsce Michał Adamowski
III miejsce Piotr Waniewski
VII miejsce Piotr Waniewski
XVI miejsce Michał Adamowski

op. J. Sokołowska
- II miejsce w III Międzypowiatowym Walentynkowym Turnieju w Piłkę Halową Dziewcząt – statuetka dla najlepszego zawodnika zdobyła Julia Borkowska kl. III a
- IV miejsce w Harcerskim Turnieju Piłki Nożnej Goworowie
- III miejsce Julia Borkowska kl. III a w V Festiwalu Biegowym „Zabiegaj o Borki”

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2015/2016


II miejsce we współzawodnictwie sportowym szkół gimnazjalnych w powiecie
ostrołęckim w roku szkolnym 2015/16


Trener: Wiesław Ciak

DYSCYPLINY ZESPOŁOWE
I miejsce o puchar Wójta Gminy Rzekuń w I turnieju piłki siatkowej chłopców: Paweł Piendak, Bartłomiej Jarnutowski, Hubert Księżyk, Maciej Dąbkowski, Wiktor Nickiel, Łukasz Olszewski, Michał Cherubin, Dawid Pawłowski, Jakub Trawiński, Kacper Szwed, Jakub Bednarczyk, Bartosz Małkowski
I miejsce w turnieju piłki halowej „Borki Cup 2016”: Kacper Szwed, Maciej Krasiewicz, Sebastian Szyjka, Dawid Pawłowski, Piotr Waniewski, Dominik Glinka, Adrian Lenkiewicz, Jakub Trawiński.
III miejsce na Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej chłopców: Paweł Piendak, Hubert Księżyk, Maciej Dąbkowski, Wiktor Nickiel, Łukasz Olszewski, Michał Cherubin, Jakub Trawiński, Kacper Szwed, Wiktor Kamiński.
III miejsce o puchar Dyrektora Szkoły Mistrzostwa Sportowego w piłce nożnej chłopców: Paweł Piendak, Łukasz Olszewski, Kacper Szwed, Bartłomiej Jarnutowski, Krystian Fidóra, Piotr Waniewski, Michał Małkowski, Przemysław Lebieusz, Kacper Rybicki, Bartosz Głażewski.
III miejsce na Mistrzostwach Powiatu Juniorów Młodszych w sztafecie olimpijskiej: Paweł Piendak, Piotr Sadłowski, Kacper Rybicki, Wiktor Nickiel
III miejsce na Mistrzostwach Powiatu Młodzików w sztafecie 4*100m.:Miłosz Bębenek, Maciej Krasiewicz, Piotr Waniewski, Bartosz Żebrowski.
III miejsce na Mistrzostwach Powiatu Juniorów Młodszych w sztafecie 4*100m.: Aleksander Pyskło, Hubert Księżyk, Wiktor Kamiński, Kacper Kamiński. III miejsce na Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej: Bartłomiej Jarnutowski, Paweł Piendak, Mateusz Bębenek, Miłosz Bębenek, Dominik Glinka, Sebastian Szyjka, Maciej Krasiewicz, Piotr Waniewski, Piotr Modzelewski, Wiktor Nickiel.
III miejsce w drużynowych biegach sztafetowych po ziemiach V Pułku Ułanów Zasławskich: Piotr Waniewski, Dominik Glinka, Paweł Piendak, Kacper Kamiński, Mateusz Adamowski.

OTWARTE MISTRZOSTWA OSTROŁĘKI W LEKKIEJ ATLETYCE JUNIORÓW MŁODSZYCH (rocznik 1999-2000)
I miejsce Eryka Krupy w biegu na dystansie 200m.
I miejsce Piotra Sadłowskiego w biegu na dystansie 1500m.
II miejsce Pawła Piendaka na dystansie 800m.
III miejsce Kacpra Kamińskiego na dystansie 400m.

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POWIATU OSTROŁĘCKIEGO W LEKKIEJ ATLETYCE MŁODZIKÓW I JUNIORÓW MŁODSZYCH (rocznik 2000-2002)
I miejsce Kacpra Rybickiego na Mistrzostwach Powiatu Juniorów Młodszych w biegu na dystansie 200m.
I miejsce Piotra Waniewskiego na Mistrzostwach Powiatu Młodzików w biegu na dystansie 2000m.
II miejsce Kacpra Kamińskiego na Mistrzostwach Powiatu Juniorów Młodszych w biegu na dystansie 400m.
II miejsce Pawła Piendaka na Mistrzostwach Powiatu Juniorów Młodszych w pchnięciu kulą
III miejsce Macieja Dąbkowskiego na Mistrzostwach Powiatu Juniorów Młodszych w skoku w dal

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE MISTRZOSTW POWIATOWYCH:
V miejsce Piotra Sadłowskiego (rocznik 2000)
VIII miejsce Piotra Waniewskiego (rocznik 2001).
X miejsce Dominika Glinki (rocznik 2001)

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE MISTRZOSTW MIĘDZYPOWIATOWYCH:
II miejsce Piotra Sadłowskiego (rocznik 2000)
XVII miejsce Piotra Waniewskiego (rocznik 2001).
XXVII miejsce Dominika Glinki (rocznik 2001)

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE MISTRZOSTW MAZOWSZA:
IX miejsce Piotra Sadłowskiego (rocznik 2000)

Justyna Sokołowska

DYSCYPLINY ZESPOŁOWE
II miejsce o puchar Dyrektora ZS Goworowo w turnieju halowej piłki nożnej dziewcząt
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POWIATU OSTROŁĘCKIEGO W LEKKIEJ ATLETYCE MŁODZIKÓW I JUNIORÓW MŁODSZYCH (rocznik 2000-2002)
III miejsce Julii Tofel na Mistrzostwach Powiatu Juniorów Młodszych w skoku w dal

Przemysław Dąbrowski

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POWIATU OSTROŁĘCKIEGO W LEKKIEJ ATLETYCE MŁODZIKÓW I JUNIORÓW MŁODSZYCH (rocznik 2000-2002)
I miejsce Klaudii Szabłowskiej na Mistrzostwach Powiatu Juniorów Młodszych w biegu na dystansie 100m.
I miejsce Piotra Sadłowskiego na Mistrzostwach Powiatu Juniorów Młodszych w biegu na dystansie 1500m.
DYSCYPLINY ZESPOŁOWE

III miejsce na Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej: Bartłomiej Jarnutowski, Paweł
Piendak, Mateusz Bębenek, Miłosz Bębenek, Dominik Glinka, Sebastian Szyjka, Maciej
Krasiewicz, Piotr Waniewski, Piotr Modzelewski, Wiktor Nickiel.

III miejsce w drużynowych biegach sztafetowych chłopców po ziemiach V Pułku Ułanów
Zasławskich: Piotr Waniewski, Dominik Glinka, Paweł Piendak, Kacper Kamiński, Mateusz
Adamowski.



INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE MISTRZOSTW POWIATOWYCH:

V miejsce Piotra Sadłowskiego (rocznik 2000)
VIII miejsce Piotra Waniewskiego (rocznik 2001).

X miejsce Dominika Glinki (rocznik 2001)

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2014/2015



IV miejsce we współzawodnictwie sportowym szkół gimnazjalnych w powiecie
ostrołęckim w roku szkolnym 2014/15 Wyróżnienie dyplomem uznania od Starosty Powiatu za bardzo dobre wyniki w sporcie


Trener: Wiesław Ciak

DYSCYPLINY INDYWIDUALNE

INDYWIDUALNE LEKKOATLETYCZNE MISTRZOSTWA MAZOWSZA:
VI miejsce Karola Rogozińskiego w biegu na dyst. 1500m. w Finale Wojewódzkim w
Siedlcach;
VIII miejsce Patryka Bednarczyka w pchnięciu kulą kat. junior młodsi w Finale
Wojewódzkim w Siedlcach;
XIII miejsce Pawła Piendaka w pchnięciu kulą kat. młodziki w Finale Wojewódzkim w
Siedlcach.

INDYWIDUALNE LEKKOATLETYCZNE MISTRZOSTWA MIĘDZYPOWIATOWE:

I miejsce Karola Rogozińskiego w biegu na dyst. 1500m. – awans do Finału
Wojewódzkiego;
II miejsce Patryka Bednarczyka w pchnięciu kulą – awans do Finału Wojewódzkiego;
III miejsce Pawła Piendaka w pchnięciu kulą – awans do Finału Wojewódzkiego;
VII miejsce Kacpra Rybickiego w biegu na dyst. 300m.;
IX miejsce Dominika Rańko w biegu na dyst. 400m.;
IX miejsce Arkadiusza Wiśniewskiego w biegu na dyst. 800m.;
X miejsce Wiktora Nickiela w biegu na dyst. 100m.;
X miejsce Łukasza Kołakowskiego w biegu na dyst. 800m.;

INDYWIDUALNE LEKKOATLETYCZNE MISTRZOSTWA POWIATU:

I miejsce Patryka Bednarczyka w rzucie dyskiem;
I miejsce Kacpra Kamińskiego w biegu na dyst. 600m.;
I miejsce Karola Rogozińskiego w biegu na dyst. 1500m.;
I miejsce Dominika Glinki w biegu na dyst. 2000m.;
I miejsce Pawła Piendaka w pchnięciu kulą;
II miejsce Patryka Bednarczyka w pchnięciu kulą;
II miejsce Piotra Waniewskiego w biegu na dyst. 2000m.;
III miejsce Adama Bacławskiego w biegu na dyst. 100m.;
III miejsce Kacpra Rybickiego w biegu na dyst. 300m.;
III miejsce Dominika Rańko w biegu na dyst. 400m.;
III miejsce Łukasza Olszewskiego w biegu na dyst. 2000m.;

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE MISTRZOSTW MAZOWSZA:
XIX miejsce Karola Rogozińskiego w Finale Wojewódzkim w Siedlcach.

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE MISTRZOSTW MIĘDZYPOWIATOWYCH:
V miejsce Karola Rogozińskiego (rocznik 1999) – awans do Finału Wojewódzkiego;
XV miejsce Piotra Waniewskiego (rocznik 2001).

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE MISTRZOSTW POWIATOWYCH:
V miejsce Arkadiusza Wiśniewskiego (rocznik 1999)
VI miejsce Karola Rogozińskiego (rocznik 1999)
VI miejsce Dominika Glinki (rocznik 2001)
VIII miejsce Piotra Waniewskiego (rocznik 2001).

DYSCYPLINY ZESPOŁOWE

II miejsce na Mistrzostwach Powiatu w halowej piłce nożnej: Dominik Rańko, Paweł
Piendak, Bartłomiej Jarnutowski, Kacper Rybicki, Piotr Waniewski, Piotr Modzelewski,
Krystian Fidóra, Kacper Szwed, Sebastian Szyjka.
II miejsce na Mistrzostwach Powiatu w sztafecie olimpijskiej: Łukasz Kołakowski, Karol
Rogoziński, Adam Bacławski, Patryk Bednarczyk.
III miejsce na Mistrzostwach Powiatu w sztafecie sprinterskiej kat. młodziki: Wiktor
Kamiński, Wiktor Nickiel, Kacper Rybicki, Kacper Kamiński.
III miejsce na Mistrzostwach Powiatu w sztafecie sprinterskiej kat. junior młodsi: Daniel
Ziemak, Eryk Krupa, Jakub Zaborowski, Arkadiusz Wiśniewski.

Trener: Justyna Sokołowska

INDYWIDUALNE:
II miejsce Magdaleny Piendak na Lekkoatletycznych Mistrzostwach Powiatu w pchnięciu
kulą;
VI miejsce Magdaleny Piendak na Lekkoatletycznych Mistrzostwach Międzypowiatowych w
pchnięciu kulą.

Trener: Przemysław Dąbrowski

INDYWIDUALNE:
II miejsce Eryka Krupy na Lekkoatletycznych Mistrzostwach Powiatu w biegu na dyst.
400m.
XII miejsce Piotra Sadłowskiego na Mistrzostwach Powiatowych w indywidualnych
biegach przełajowych;

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2013/2014



V miejsce we współzawodnictwie sportowym szkół gimnazjalnych w powiecie ostrołęckim w roku szkolnym 2013/14
Wyróżnienie dyplomem uznania od Starosty Powiatu za bardzo dobre wyniki w sporcie


Trener: Wiesław Ciak

DYSCYPLINY ZESPOŁOWE

I miejsce na Mistrzostwach Powiatu w sztafecie 4*100m.: Rafał Płaszczyński, Jacek
Milewski, Karol Dzwonkowski, Konrad Małkowski;
III miejsce na Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej chłopców: Rafał Płaszczyński,
Konrad Małkowski, Karol Dzwonkowski, Marcin Tyszka, Adam Górski, Jakub Szukalski,
Mikołaj Święcicki, Mateusz Świętochowski;
III miejsce na Mistrzostwach Powiatu w sztafecie szwedzkiej: Karol Rogoziński, Dominik
Rańko, Mateusz Tyszka, Wiktor Nickiel;
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłkę Nożną Chłopców
III miejsce w drużynowych biegach sztafetowych chłopców po ziemiach V Pułku Ułanów
Zasławskich
IV miejsce w na Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych: Rafał
Płaszczyński, Karol Dzwonkowski, Konrad Małkowski, Mikołaj Święcicki, Marcin Tyszka,
Piotr Sadłowski, Adam Bacławski, Adam Górski, Arkadiusz Wiśniewski, Karol Rogoziński;


INDYWIDUALNE LEKKOATLETYCZNE MISTRZOSTWA POWIATU:

I miejsce Rafała Płaszczyńskiego w biegu na dyst. 100m.;
I miejsce Karola Dzwonkowskiego w biegu na dyst. 200m;
I miejsce Jacka Milewskiego w biegu na dyst. 400m.;
I miejsce Patryka Bednarczyka w pchnięciu kulą;
II miejsce Adama Bacławskiego w skoku w dal;
II miejsce Eryka Krupy w biegu na dyst. 300m.;
II miejsce Piotra Sadłowskiego w biegu na dyst. 2000m.;
III miejsce Dominika Rańko w biegu na dyst. 600m.;
III miejsce Łukasza Olszewskiego w biegu na dyst. 2000m..

INDYWIDUALNE LEKKOATLETYCZNE MISTRZOSTWA MIĘDZYPOWIATOWE:

I miejsce Jacka Milewskiego w biegu na dyst. 400m. – awans do finału wojewódzkiego;
II miejsce Patryka Bednarczyka w pchnięciu kulą. – awans do finału wojewódzkiego;
II miejsce Rafała Płaszczyńskiego w biegu na dyst. 100m. – awans do finału
wojewódzkiego;
II miejsce Karola Dzwonkowskiego w biegu na dyst. 200m. – awans do finału
wojewódzkiego;
IV miejsce Konrada Małkowskiego w biegu na dyst. 200m;
V miejsce Adama Bacławskiego w skoku w dal;
VIII miejsce Karola Rogozińskiego w biegu na dyst. 1000m;
VIII miejsce Mateusza Świętochowskiego w biegu na dyst. 400m;

INDYWIDUALNE LEKKOATLETYCZNE MISTRZOSTWA MAZOWSZA:
VIII miejsce Patryka Bednarczyka w pchnięciu kulą w finale wojewódzkim w Radomiu.

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2012/2013



VIII miejsce we współzawodnictwie sportowym szkół gimnazjalnych w
powiecie ostrołęckim w roku szkolnym 2012/13


Trener: Justyna Sokołowska

III miejsce Julii Szczepanek na Mistrzostwach Międzypowiatowych w Lekkiej Atletyce kat.
Młodzików w skoku w dal
V m Julii Szczepanek na Mistrzostwach Mazowsza w Lekkiej Atletyce kat. Młodzików w
skoku w dal

Trener: Paweł Zyśk

I miejsce w drużynowych biegach sztafetowych chłopców po ziemiach V Pułku Ułanów
Zasławskich w Wojciechowicach;
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Ostrołęckiego w Lekkiej Atletyce Juniorów Młodszych
w sztafecie 4x100m.
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Ostrołęckiego w Lekkiej Atletyce Młodzików w
sztafecie 4x100m,
III miejsce Pawła Pabicha w Mistrzostwach Międzypowiatowych w Lekkiej Atletyce
Juniorów Młodszych w biegu na 400m.
Udział Pawła Pabicha w Finale Wojewódzkim XV Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży
Szkolnej w biegu na 400m – Płock 2013
Udział Karola Rogozińskiego w Finale Wojewódzkim XV Mazowieckich Igrzyskach
Młodzieży Szkolnej w indywidualnych biegach przełajowych – Sochaczew 2013
III miejsce Mateusza Gocłowskiego w Mistrzostwach Powiatu Ostrołęckiego w Lekkiej
Atletyce Juniorów Młodszych w biegu na 1500m.
III miejsce Mariusza Mrozka w Mistrzostwach Powiatu Ostrołęckiego w Lekkiej Atletyce
Juniorów Młodszych w rzucie oszczepem

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2011/2012



IV miejsce we współzawodnictwie sportowym szkół gimnazjalnych w powiecie
ostrołęckim w roku szkolnym 2011/12
Wyróżnienie dyplomem uznania od Starosty Powiatu za bardzo dobre wyniki w
sporcie


Trener: Wiesław Ciak

DYSCYPLINY ZESPOŁOWE

I miejsce na Mistrzostwach Międzypowiatowych w halowej piłce nożnej (Arkadiusz
Zięba, Łukasz Choroszewski, Mateusz Gocłowski, Adrian Zych, Konrad Białobrzeski,
Mateusz Dumała, Marcin Tyszka, Konrad Małkowski, Cezary Jaskólski)
I miejsce na Otwartych Mistrzostwach Powiatu Ostrołęckiego Juniorów Młodszych w
sztafecie sprinterskiej 4 *100 m. (Marek Pawłowski, Mateusz Dumała, Konrad
Białobrzeski, Norbert Komorowski)
I miejsce na Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych chłopców:
Mateusz Filochowski, Marek Pawłowski, Hubert Płaszczyński, Łukasz Choroszewski,
Jarosław Cherubin, Łukasz Suchcicki, Mateusz Gocłowski, Łukasz Zyśk, Sebastian Filipiak,
Kamil Prusiński, Arkadiusz Zięba.
II miejsce na Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej chłopców: Grzegorz Bacławski,
Jakub Bednarczyk , Jarosław Cherubin, Radosław Wierzbowski, Hubert Płaszczyński,
Arkadiusz Olkowski, Łukasz Suchcicki, Cezary Dobkowski, Wojciech Czartoryjski, Adam
Żebrowski.
II miejsce na Mistrzostwach Powiatu Młodzików w sztafecie sprinterskiej 4*100 m. (Paweł
Pabich, Damian Drężek, Dawid Łępicki, Mateusz Gocłowski)
II miejsce na Mistrzostwach Powiatu w drużynowym tenisie stołowym (Łukasz
Choroszewski, Karol Małkowski) – IV miejsce na Mistrzostwach Międzypowiatowych
III miejsce na Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej (Arkadiusz Zięba, Łukasz
Choroszewski, Konrad Białobrzeski, Mateusz Dumała, Dawid Mierzejewski, Mateusz Zając, Arkadiusz Zacharek, Mateusz
Gocłowski, Dawid Łempicki, Arkadiusz Żebrowski)
III miejsce na Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych (Arkadiusz
Zięba, Łukasz Choroszewski, Adrian Zych, Konrad Białobrzeski, Norbert Komorowski,
Arkadiusz Zacharek, Łukasz Zyśk, Konrad Małkowski, Marek Pawłowski, Konrad
Szczepański)
III miejsce na Otwartych Mistrzostwach Powiatu Ostrołęckiego Juniorów Młodszych w
sztafecie olimpijskiej (Adrian Zych, Arkadiusz Zięba, Łukasz Choroszewski, Arkadiusz
Zacharek)

DYSCYPLINY INDYWIDUALNE


I miejsce na Otwartych Mistrzostwach Powiatu Ostrołęckiego Juniorów Młodszych w biegu
na dystansie 100 m. Mateusza Dumały
I miejsce na Otwartych Mistrzostwach Powiatu Ostrołęckiego Juniorów Młodszych w biegu
na dystansie 400 m. Arkadiusza Zacharka
I miejsce na Otwartych Mistrzostwach Powiatu Ostrołęckiego Juniorów Młodszych w biegu
na dystansie 1500 m. Arkadiusza Zięby
I miejsce na Mistrzostwach Powiatu Młodzików w biegu na dystansie 100 m. Dawida
Łempickiego
I miejsce na Mistrzostwach Powiatu Młodziczek w skoku w dal Julii Szczepanek
II miejsce na Otwartych Mistrzostwach Powiatu Ostrołęckiego Juniorów Młodszych w
biegu na dystansie 800 m. Konrada Białobrzeskiego
II miejsce na Otwartych Mistrzostwach Powiatu Ostrołęckiego Juniorów Młodszych w
biegu na dystansie 1500 m. Marka Pawłowskiego
II miejsce na Mistrzostwach Powiatu Łukasza Choroszewskiego w indywidualnym tenisie
stołowym
II miejsce na Mistrzostwach Powiatu Młodzików w biegu na dystansie 2000 m. Grzegorza
Orzoła
III miejsce na Mistrzostwach Powiatu Młodzików w biegu na dystansie 300 m. Pawła
Pabicha
III miejsce na Otwartych Mistrzostwach Powiatu Ostrołęckiego Juniorów Młodszych w
biegu na dystansie 200 m. Adriana Zycha

Trener: Justyna Sokołowska

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej dziewcząt: Daria Dudziak, Olga
Mierzejewska, Wioleta Niedźwiedzka, Ewelina Damięcka, Justyna Gałażewska, Katarzyna
Rudnicka, Julia Szczepanek, Wioletta Kadelska, Wioleta Wiśniewska

Trener: Andrzej Laskowski

II miejsce na Mistrzostwach Powiatu w unihokeju chłopców: Sebastian Filipiak, Kamil
Prusiński, Marcin Dykty, Mateusz Kubeł, Mateusz Żerański, Bartosz Kamiński, Damian
Żerański, Konrad Laskowski, Arkadiusz Dobkowski, Michał Żerański.
III miejsce na Mistrzostwach Powiatu w halowej piłce nożnej dziewcząt: Ewelina
Damięcka, Paulina Budelewska, Katarzyna Kowalska, Justyna
Głażewska, Joanna Rzeszot, Angelika Pijanowska, Iza Kossakowska, Marta Janczewska.
III miejsce na Mistrzostwach Powiatu w unihokeja dziewcząt: Iza Kossakowska, Angelika
Pijanowska, Marta Żerańska, Emilia Borkowska, Aleksandra Szczepańska, Karolina
Borkowska, Joanna Kowalczyk, Marta Kobrzeniecka.

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2010/2011



IV miejsce we współzawodnictwie sportowym szkół gimnazjalnych w powiecie
ostrołęckim w roku szkolnym 2010/11
Wyróżnienie dyplomem uznania od Starosty Powiatu za bardzo dobre wyniki w
sporcie


DYSCYPLINY ZESPOŁOWE

I miejsce na Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej dziewcząt: Ewelina Damięcka, Paulina
Budelewska, Katarzyna Kowalska, Justyna Głażewska, Joanna Rzeszot, Angelika
Pijanowska, Iza Kossakowska.
III miejsce na Mistrzostwach Międzypowiatowych w piłce nożnej dziewcząt: Ewelina
Damięcka, Paulina Budelewska, Katarzyna Kowalska, Justyna Głażewska, Joanna
Rzeszot, Angelika Pijanowska, Iza Kossakowska.
III miejsce na Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych chłopców: Ł.
Choroszewski, H. Płaszczyński, Ł. Zięba, M. Broniek, B. Kadelski, M. Pawłowski, M.
Załęski, M. Filochowski,, J. Cherubin, Ł. Bogucki.
III miejsce w turnieju piłki siatkowej chłopców - rejon Ostrołęka LZS o awans do
Mistrzostw Mazowsza: Kamil Przeradzki, Krystian Załęski, Mateusz Broniek, Paweł
Siekierski, Kamil Budelewski, Bartek Kadelski, Jarosław Cherubin.
III miejsce na Mistrzostwa Powiatu w sztafecie 4x100m, kategoria: junior młodszy: M.
Broniek, K. Jastrzębski, B. Kadelski, M. Kamiński.

INDYWIDUALNE LEKKOATLETYCZNE MISTRZOSTWA POWIATU:
I miejsce K. Jastrzębskiego w biegu na dystansie 100m
III miejsce – M. Broniek w biegu na dystansie 800m
III miejsce – B. Kadelskiego w biegu na dystansie 200m

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE - MISTRZOSTWA POWIATU WiMS w Ostrołęce:

III miejsce Mateusza Filochowskiego
IV miejsce Marka Pawłowskiego
IV miejsce Huberta Płaszczyńskiego
V miejsce Mateusza Gocłowskiego
VI miejsce Łukasza Choroszewskiego
VII miejsce Arkadiusza Zięby
XI miejsce Damiana Żerańskiego
XII miejsce Łukasza Zyśka
XII miejsce Jarosława Cherubina

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE - MISTRZOSTWA MIĘDZYPOWIATOWE WiMS w Ostrołęce:
Marek Pawłowski – III miejsce – awans do Mistrzostw Mazowsza
Mateusz Filochowski - V miejsce – awans do Mistrzostw Mazowsza

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2009/2010



VI miejsce we współzawodnictwie sportowym szkół gimnazjalnych w powiecie
ostrołęckim w roku szkolnym 2009/10
Wyróżnienie dyplomem uznania od Starosty Powiatu za bardzo dobre wyniki w
sporcie

DYSCYPLINY ZESPOŁOWE

I miejsce w turnieju halowej piłce nożnej chłopców o Puchar Wójta Gminy Olszewo Borki:
Karol Gut, Mateusz Matysek, Piotr Pieczyński, Damian Świerdzewski, Damian Dąbrowski,
Przemysław Kołodziejski, Przemysław Drężek, Przemysław Małkowski;
I miejsce w turnieju piłki siatkowej chłopców o Puchar Przewodniczącego Gminy Rzekuń:
Karol Gut, Mateusz Matysek, Piotr Pieczyński, Damian Świerdzewski, Damian Dąbrowski,
Kamil Przeradzki, Krystian Załęski, Bartek Lewicki;
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu WIMS w piłce koszykowej chłopców: Mateusz
Matysek, Piotr Pieczyński, Damian Świerdzewski, Damian Dąbrowski, Kamil Łuj, Paweł
Ziemba, Krzysztof Zacharek;
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu WIMS w sztafecie 4*100m kat. Młodziki: Konrad
Jastrzębski, Bartek Kadelski, Marcin Kamiński, Kamil Nadrowski.
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu WIMS w sztafecie 4*100m kat. Junior młodszy:
Paweł Ziemba, Konrad Siwik, Bartłomiej Żyłowski, Sebastian Lisek.
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu WIMS w sztafecie olimpijskiej kat. Junior młodszy:

Damian Świerdzewski, Aleksander Białobrzewski, Krzysztof Zacharek, Karol Gut.

INDYWIDUALNE LEKKOATLETYCZNE MISTRZOSTWA POWIATU WIMS w Ostrołęce:

- I miejsce Marcina Kamińskiego w biegu na dystansie 100 m.
- I miejsce Justyny Piaseckiej w rzucie dyskiem.
- II miejsce Bartka Kadelskiego w biegu na dystansie 300 m.
- II miejsce Krzysztofa Zacharka w biegu na dystansie 200 m.
- II miejsce Mateusza Broniek w biegu na dystansie 600 m. - II miejsce Antoniego Karczewskiego w biegu na dystansie 2000m. - III miejsce Karola Guta w biegu na dystansie 100 m.
- III miejsce Aleksandra Białobrzewskiego w biegu na dystansie 400 m.
- III miejsce Konrada Jastrzębskiego w biegu na dystansie 100 m.

INDYWIDUALNE LEKKOATLETYCZNE MISTRZOSTWA MIĘDZYPOWIATOWE WIMS w Ostrołęce

III miejsce Aleksandra Białobrzewskiego w biegu na dystansie 400 m. – awans na Finał
Wojewódzki w Siedlcach

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE MISTRZOSTW POWIATOWYCH:

III miejsce Arkadiusza Zięby
V miejsce Eweliny Damięckiej
VI miejsce Bartka Kadelskiego
XII miejsce Łukasza Zięby

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2008/2009



V miejsce we współzawodnictwie sportowym szkół gimnazjalnych w powiecie
ostrołęckim w roku szkolnym 2008/09
Wyróżnienie dyplomem uznania od Starosty Powiatu za bardzo dobre wyniki w sporcie


DYSCYPLINY ZESPOŁOWE

1. I miejsce w XXIII edycji turnieju piłki nożnej „Piłkarska Kadra Czeka” LZS – V miejsce
na Mistrzostwach Mazowsza;
2. I miejsce w turnieju piłki halowej o Puchar Wójta Gminy Olszewo Borki;
3. I miejsce w Mistrzostwach Powiatu młodzików w sztafecie 4 *100 m;
4. II miejsce w Mistrzostwach Powiatu piłce siatkowej dziewcząt;
5. III miejsce w Mistrzostwach Powiatu piłce koszykowej chłopców;
6. II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w sztafetowych biegach przełajowych
chłopców – X miejsce na Mistrzostwach Mazowsza;
7. II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych młodzików w sztafecie 4 *100 m -
X miejsce na Mistrzostwach Mazowsza;
8. II miejsce w Mistrzostwach Powiatu juniorów młodszych w sztafecie olimpijskiej;
9. II miejsce w Mistrzostwach Powiatu juniorów młodszych w sztafecie 4 *100 m;

II. INDYWIDUALNE LEKKOATLETYCZNE MISTRZOSTWA POWIATU:

- I miejsce Huberta Górskiego w biegu na dystansie 800 m.
- I miejsce Mariusza Budelewskiego w biegu na dystansie 600 m.
- I miejsce Sebastiana Lisa w biegu na dystansie 2000 m.
- II miejsce Mateusza Nadrowskiego w biegu na dystansie 100 m.
- II miejsce Mateusza Walentowicza w biegu na dystansie 300 m.
- II miejsce Krzysztofa Zacharka w biegu na dystansie 600 m.
- II miejsce Radosława Orzołka w biegu na dystansie 400 m.
- II miejsce Małgorzaty Persy w biegu na dystansie 600 m.
- II miejsce Justyny Bobińskiej w rzucie oszczepem.
- III miejsce Mateusza Żebrowskiego w biegu na dystansie 100 m.
- III miejsce Tomasza Balkiewicza w rzucie oszczepem.
- IV miejsce Rafała Wiktorzaka w biegu na dystansie 100 m.
- IV miejsce Adriana Kaczmarczyka w biegu na dystansie 200 m.
- IV miejsce Arkadiusza Chełstowskiego w biegu na dystansie 800 m.
- V miejsce Łukasza Pianko w biegu na dystansie 300 m.

INDYWIDUALNE LEKKOATLETYCZNE MISTRZOSTWA MIĘDZYPOWIATOWE:

- I miejsce Mateusza Żebrowskiego w biegu na dystansie 100 m.
- I miejsce Mateusza Nadrowskiego w biegu na dystansie 100 m.
- I miejsce Magdaleny Kowalskiej w biegu na dystansie 200 m.
- III miejsce Huberta Górskiego w biegu na dystansie 800 m.
- IV miejsce Radosława Orzołka w biegu na dystansie 400 m.
- V miejsce Mateusza Walentowicza w biegu na dystansie 300 m.

INDYWIDUALNE LEKKOATLETYCZNE MISTRZOSTWA MAZOWSZA:

- X miejsce Huberta Górskiego w biegu na dystansie 800 m.
- XI miejsce Magdaleny Kowalskiej w biegu na dystansie 200 m.
- XV miejsce Mateusza Nadrowskiego w biegu na dystansie 100 m.
- XIX miejsce Mateusza Żebrowskiego w biegu na dystansie 100 m.

- VI miejsce Karola Guta (kl. II a) w indywidualnych biegach przełajowych na
Mistrzostwach Powiatu – awans do Mistrzostw Międzypowiatowych.
- VII miejsce Krzysztofa Zacharka (kl. II c) w indywidualnych biegach przełajowych na
Mistrzostwach Powiatu – awans do Mistrzostw Międzypowiatowych.
- VIII miejsce Justyny Niedźwiedzkiej (kl. III c) w indywidualnych biegach przełajowych
na Mistrzostwach Powiatu – awans do Mistrzostw Międzypowiatowych.
- XII miejsce M. Walentowicza (kl. III b) w indywidualnych biegach przełajowych na
Mistrzostwach Powiatu – awans do Mistrzostw Międzypowiatowych.

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2007/2008



IV miejsce we współzawodnictwie sportowym szkół gimnazjalnych w powiecie
ostrołęckim w roku szkolnym 2007/08
Wyróżnienie dyplomem uznania od Starosty Powiatu za bardzo dobre wyniki w
sporcie



DYSCYPLINY ZESPOŁOWE

1. I miejsce w turnieju piłki siatkowej chłopców LZS – rejon Ostrołęka – V miejsce na
Mistrzostwach Mazowsza w Małkini: Karol Gut, Łukasz Pianko, Mateusz Walentowicz,
Mateusz Matysek, Piotr Pieczyński, Damian Świeszewski, Damian Dąbrowski, Bartek
Lewicki;
2. II miejsce w turnieju piłki siatkowej dziewcząt LZS – rejon Ostrołęka w Małkini:
Marlena Mierzejewska, Magdalena Pszczoła, Milena Szostkowska, Justyna Niedzwiedzka,
Dominika Lenkiewicz, Monika Pawłowska, Marlena Drabot;
3. II miejsce w turnieju halowej piłki nożnej chłopców o Puchar Prezesa LZS w
Miastkowie: Karol Gut, Mateusz Walentowicz, Łukasz Pianko, Jakub Olkowski, Mateusz
Choinka, Adrian Kubeł;
4. II miejsce w turnieju halowej piłki nożnej chłopców o Puchar Wójta Gminy Troszyn:
Karol Gut, Mateusz Walentowicz, Łukasz Pianko, Jakub Olkowski, Mateusz Choinka,
Adrian Kubeł;

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE - MISTRZOSTWA POWIATU WiMS w Ostrołęce:

Karol Gut - V miejsce
Krzysztof Zacharek – VI miejsce
Damian Świerdzewski – XII miejsce
Mateusz Walentowicz – XII miejsce
Antoni Karczewski – XII miejsce

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE - MISTRZOSTWA MIĘDZYPOWIATOWE WiMS w Ostrołęce:

Krzysztof Zacharek – V miejsce – awans do Mistrzostw Mazowsza
Damian Świerdzewski – XII miejsce awans do Mistrzostw Mazowsza

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2006/2007





III miejsce we współzawodnictwie sportowym szkół gimnazjalnych w powiecie
ostrołęckim w roku szkolnym 2006/2007
Wyróżnienie dyplomem uznania od Starosty Powiatu za bardzo dobre wyniki w sporcie


DYSCYPLINY ZESPOŁOWE

I miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w drużynowym tenisie stołowym – III
miejsce na Mistrzostwach Mazowsza: Artur Grzyb, Adrian Kubeł, Marek Żerański;
I miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w unihokeju dziewcząt – VII miejsce na
Mistrzostwach Mazowsza: Katarzyna Głębocka, Anna Ciszkowska, Małgorzata Persa, Luiza
Persa, Beata Szczepańska, Sylwia Małż, Justyna Terlikowska, Marta i Sylwia
Kossakowska;
I miejsce w w XXII edycji piłki nożnej „Piłkarska Kadra Czeka” LZS – V miejsce na
Mistrzostwach Mazowsza
II miejsce na Mistrzostwach Międzypowiatowych w sztafecie przełajowej –
X miejsce na Mistrzostwach Mazowsza
II miejsce na Mistrzostwach Międzypowiatowych młodzików w sztafecie 4*100m.
– X miejsce na Mistrzostwach Mazowsza
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu juniorów młodszych w sztafecie olimpijskiej;
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej chłopców;
IV miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w drużynowym tenisie stołowym
chłopców;
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej dziewcząt – Martyna Małkowska,
Małgorzata Persa, Luiza Persa, Beata Szczepańska, Sylwia Małż, Katarzyna Głębocka,
Anna Ciszkowska, Justyna Terlikowska, Alicja Łukasik, Martyna i Sylwia Kossakowska
III miejsce w XXIII edycji turnieju piłki nożnej dziewcząt „Piłkarska Kadra Czeka” LZS:
Martyna Małkowska, Katarzyna Głębocka, Anna Ciszkowska, Małgorzata Persa, Luiza
Persa, Beata Szczepańska, Justyna Terlikowska, Marta i Sylwia Kossakowska, Alicja
Łukasik;
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu juniorów młodszych w sztafecie 4 *100 m: Rafał
Wiktorzak, Paweł Małkowski, Patryk Persa , Mateusz Nadrowski;
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w unihokeju chłopców: Patryk Persa, Marcin Tyszka,
Artur Grzyb, Adrian Kubeł, Marek Żerański, Bartosz Laskowski, Bartłomiej Gawrychowski,
Adam Tyszka;
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu juniorek młodszych w sztafecie olimpijskiej:
Magdalena Kowalska, Iwona Filipczyk, Paulina Dobek, Katarzyna Głębocka.

INDYWIDUALNE LEKKOATLETYCZNE MISTRZOSTWA POWIATU:

- I miejsce Huberta Górskiego w biegu na dystansie 800 m.
- I miejsce Mariusza Budelewskiego w biegu na dystansie 600 m.
- I miejsce Sebastiana Lisa w biegu na dystansie 2000 m.
- II miejsce Mateusza Nadrowskiego w biegu na dystansie 100 m.
- II miejsce Mateusza Walentowicza w biegu na dystansie 300 m.
- II miejsce Krzysztofa Zacharka w biegu na dystansie 600 m.
- II miejsce Radosława Orzołka w biegu na dystansie 400 m.
- II miejsce Małgorzaty Persy w biegu na dystansie 600 m.
- II miejsce Justyny Bobińskiej w rzucie oszczepem.
- III miejsce Mateusza Żebrowskiego w biegu na dystansie 100 m.
- III miejsce Tomasza Balkiewicza w rzucie oszczepem.
- IV miejsce Rafała Wiktorzaka w biegu na dystansie 100 m.
- IV miejsce Adriana Kaczmarczyka w biegu na dystansie 200 m.
- IV miejsce Arkadiusza Chełstowskiego w biegu na dystansie 800 m.
- V miejsce Łukasza Pianko w biegu na dystansie 300 m.

INDYWIDUALNE LEKKOATLETYCZNE MISTRZOSTWA MIĘDZYPOWIATOWYCH:

- I miejsce Mateusza Żebrowskiego w biegu na dystansie 100 m.
- I miejsce Mateusza Nadrowskiego w biegu na dystansie 100 m.
- I miejsce Magdaleny Kowalskiej w biegu na dystansie 200 m.
- III miejsce Huberta Górskiego w biegu na dystansie 800 m.
- IV miejsce Radosława Orzołka w biegu na dystansie 400 m.
- V miejsce Mateusza Walentowicza w biegu na dystansie 300 m.

INDYWIDUALNE LEKKOATLETYCZNE MISTRZOSTWACH MAZOWSZA:
- X miejsce Huberta Górskiego w biegu na dystansie 800 m.
- XI miejsce Magdaleny Kowalskiej w biegu na dystansie 200 m.
- XV miejsce Mateusza Nadrowskiego w biegu na dystansie 100 m.
- XIX miejsce Mateusza Żebrowskiego w biegu na dystansie 100 m.

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2005/2006



Nasze gimnazjum zajęło III miejsce we współzawodnictwie sportowym w
powiecie ostrołęckim w roku szkolnym 2005/06. Zostało wyróżnione pucharem
i dyplomem uznania od Starostwa Powiatowego.
Ponadto za wybitne osiągnięcia sportowe Grodzko – Ziemski Szkolny Związek
Sportowy uhonorował nas proporcem „Nauka i sport”.


DYSCYPLINY INDYWIDUALNE

I Otwarte Mistrzostwa Powiatu ostrołęckiego młodzików
- I miejsce Michała Dąbrowskiego w biegu na dystansie 2000m
- II miejsce Magdaleny Kowalskiej w biegu na dystansie 300m
- II miejsce Justyny Bobińskiej w rzucie oszczepem
- III miejsce Joanny Bartczak w rzucie oszczepem
- III miejsce Daniela Białobrzeskiego w rzucie oszczepem
II Otwarte Mistrzostwa Powiatu ostrołęckiego juniorów młodszych
- I miejsce Cezarego Jastrzębskiego w biegu na dystansie 200m
- II miejsce Martyny Kowalskiej w biegu na dystansie 200m
- III miejsce Mileny Laskowskiej w biegu na dystansie 200m
- III miejsce Pauliny Grzyb w biegu na dystansie 100m
- II miejsce Marcina Filipczyka w biegu na dystansie 100m
- II miejsce Mariusza Ziemby w skoku wzwyż
- III miejsce Piotra Boguskiego w rzucie dyskiem
- III miejsce Mariusza Chojnowskiego w rzucie oszczepem
- II miejsce w sztafecie olimpijskiej dziewcząt ( M. Kowalska, M. Laskowska, S. Piasecka,
P. Grzyb )
- III miejsce w sztafecie olimpijskiej chłopców ( C. Jastrzębski, M. Suchecki, M. Ziemba,
M. Filipczyk )

Otwarte Mistrzostwa Międzypowiatowe juniorów młodszych
- III miejsce Cezarego Jastrzębskiego w biegu na dystansie 200m
- III miejsce Martyny Kowalskiej w biegu na dystansie 200m i awans do Mistrzostw
Mazowsza.

DYSCYPLINY ZESPOŁOWE

I miejsce na Mistrzostwach Powiatu w drużynowym tenisie stołowym chłopców – Kamil
Szczubełek, Artur Grzyb
I miejsce na Mistrzostwach Powiatu juniorów młodszych w sztafecie olimpijskiej – Kamil
Woźniak, Damian Gąsiorowski, Rafał Załęski, Cezary Jastrzębski
II miejsce na Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej chłopców – Rafał Załęski, Konrad
Czarnowski, Kamil Szczubełek, Roman Mierzejewski, Grzegorz Orłowski, Łukasz
Grabowski
II miejsce na Mistrzostwach Powiatu młodzików w sztafecie 4 * 100 m. – Cezary
Jastrzębski, Mateusz Bielski, Rafał Wiktorzak, Marcin Filipczyk
II miejsce w XX edycji „Piłkarska Kadra Czeka” LZS – Cezary Jastrzębski, Michał
Brodowski, Piotr Boguski, Mateusz Milewski, Adrian Kaczmarczyk, Tomasz Balkiewicz,
Michał Chorostkowski, Rafał Wiktorzak, Piotr Wiktorzak, Piotr Pierzchała, Mariusz Ziemba,
Michał Dąbrowski, Robert Dmochowski, Paweł Gumowski
III miejsce w sztafetowych biegach przełajowych chłopców – Mateusz Bielski, Przemysław
Dąbrowski, Kamil Szczubełek, Grzegorz Orłowski, Przemysław Białobrzewski, Patryk
Drężewski, Kamil Woźniak, Cezary Jastrzębski, Damian Gąsiorowski, Krzysztof Nowacki

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2004/2005



IV miejsce we współzawodnictwie sportowym szkół gimnazjalnych w powiecie
ostrołęckim w roku szkolnym 2004/05
Wyróżnienie dyplomem uznania od Starosty Powiatu za bardzo dobre wyniki w
sporcie




DYSCYPLINY ZESPOŁOWE

I miejsca w Mistrzostwach Międzypowiatowych w halowej piłce nożnej chłopców: Piotr
Karczewski, Grzegorz Szostkowski, Mateusz Gawek, Konrad Czarnowski, Sebastian
Majewski, Łukasz Łukasik, Roman Terlikowski, Tyszka Kamil.
II miejsca w Mistrzostwach Międzypowiatowych w piłce nożnej chłopców: Piotr
Karczewski, Grzegorz Szostkowski, Mateusz Gawek, Konrad Czarnowski, Sebastian
Majewski, Łukasz Łukasik, Roman Terlikowski, Tyszka Kamil.
III miejsce w drużynowy tenisie stołowy LZS na Mistrzostwach Mazowsza, Kamil
Szczubełek, Roman Mierzejewski
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w drużynowym tenisie stołowym chłopców: Kamil
Szczubełek, Roman Mierzejewski, Przemysław Dąbrowski,
I miejsce na Mistrzostwach Powiatu w indywidualnych biegach przełajowych w ogólnej
punktacji (kat. chłopcy)
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w unihokeju dziewcząt
II miejsce w turnieju „Piłkarska Kadra Czeka” LZS.
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w unihokeju chłopców

Nasi partnerzy

              

CSS Templates