Sukcesy naukowe


Sukcesy naukowe  

- laureaci konkursu przedmiotowego z biologii: Wojciech Cymes, Michalina Leszczyńska -
opiekun p.B. Jaskólska
- finaliści konkursu przedmiotowego z chemi: Tomasz Cymes, Wojciech Cymes -
opiekun p.M. Mieszkowska
- finalista konkursu przedmiotowego z fizyki: Tomasz Cymes -
opiekun p.M. Żebrowski
- zwycięzca TV konkursu ,,Eureko, ja to wiem!'' w województwie mazowieckim -
Wojciech Cymes
- od roku szkolnego 1999 / 2000 szkoła jest organizatorem konkursu "Cogito Ergo Sum"
organizowanego w porozumieniu z PPPP w Myszyńcu, cieszącego się dużym
zainteresowaniem uczniów z gimnazjów z Ostrołęki oraz powiatu ostrołęckiego
- szkoła realizowała projekt Szkoła Marzeń otrzymując dotację finansową
z budżetu państwa i Unii  Europejskiej
- w latach 2010 - 2014 uczniowie uczestniczyli w Programie Akademia Uczniowska
współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej.



Osiągnięcia naukowe 2016/2017


- wyróżnienie Julii Dąbrowskiej kl. II a w Gminnym Konkursie Historycznym „Rzekuń i jego okolica w okresie Powstania Listopadowego” (op. M. Lubecka),
- laureatka Martyna Górska kl. III a Ogólnopolskiego Konkursu organizowanego przez Muzeum Geologiczne w Warszawie (op. A. Dyjak),
- I miejsce w Bartosz Żebrowski w Gminnym Konkursie Historycznym „Rzekuń i jego okolica w okresie Powstania Listopadowego” (op. A. Dyjak).
- II miejsce Natalia Pupek kl. III c w Gminnym Konkursie Historycznym „Rzekuń i jego okolica w okresie Powstania Listopadowego” (op. A. Dyjak).
- wyróżnienie Weronika Czarnecka kl. III c w Gminnym Konkursie Historycznym „Rzekuń i jego okolica w okresie Powstania Listopadowego” (op. A. Dyjak).
- I miejsce Olga Kiersnowska kl. II a w konkursie recytatorskim „Pamięci Inki – poezja czasu wojny i okupacji” (op. G. Majkowska)
- wyróżnienie Kinga Filochowska z kl. II c w konkursie „Ojczysty – dodaj do ulubionych” (op. S. Wocial)
- I miejsce Zuzanna Chmielewska kl. II c w szkolnym konkursie PaTortografisko (op. S. Wocial)
- wyróżnienie Krzysztof Załęski z kl. II b w konkursie „Ojczysty – dodaj do ulubionych” (op. G. Majkowska)
- II miejsce Julia Kopeć kl. II b w Gminnym konkursie „Mój bestseller” (op. G. Majkowska)
- wyróżnienie Olga Kiesnowska kl. II a w Gminnym konkursie „Mój bestseller” (op. G. Majkowska)
- wyróżnienie Alicja Siemiątkowska kl. II c w Gminnym konkursie „Mój bestseller” (op. S. Wocial)
- I miejsce Krzysztof Załęski kl. II b w szkolnym konkursie PaTortografisko (op. G. Majkowska)
- II miejsce Aleksandra Lubecka kl. I b w szkolnym konkursie PaTortografisko (op. G. Majkowska)
- II miejsce Natalia Dąbrowska kl. II a w szkolnym konkursie PaTortografisko (op. G. Majkowska)
- III miejsce Bartosz Bednarczyk kl. II a w szkolnym konkursie PaTortografisko (op. G. Majkowska)
- wyróżnienie dla Julii Dąbrowskiej kl. II a i Jakuba Godlewskiego z kl. I a w szkolnym konkursie PaTortografisko (op. G. Majkowska)
- III miejsce Zuzanna Frydrych kl. III b w konkursie „Kulturalny przekładaniec” (op. M. Mierzejewska)
- wyróżnienie Natalia Pupek kl. III c w konkursie „Kulturalny przekładaniec” (op. M. Mierzejewska)
- I miejsc Adam Dudziak kl. III c w Międzyszkolnym konkursie języka angielskiego „Piórko” (op. M. Pluszczewicz)
- II miejsce Martyna Górska kl. III a w Międzyszkolnym konkursie historycznym „gen. Józef Bem i jego epoka” (op. M. Lubecka)
- I miejsce Paweł Dąbkowski kl. I b w Powiatowym konkursie historycznym „Mistrz starożytności” (op. M. Lubecka)
- II miejsce Jakub Szczepanek kl. I b w Powiatowym konkursie historycznym „Mistrz starożytności” (op. M. Lubecka)
- I miejsce Bartosz Czaplicki kl. II c w XVII Międzyszkolnym Konkursie „Cogito Ergo Sum” (op. S. Gniazdowska)
- III miejsce Natalia Dąbrowska kl. II a w XVII Międzyszkolnym Konkursie „Cogito Ergo Sum” (op. S. Gniazdowska)
- II miejsce drużynowo w Powiatowym konkursie matematycznym „I love math” (op. S. Gniazdowska)
- wyróżnienie Adriana Cwalińskiego kl. I a w Powiatowym konkursie matematycznym „I love math” (op. S. Gniazdowska)
- III miejsce Julia Kopeć kl. II b w konkursie recytatorskim C.K. Norwida



Osiągnięcia naukowe 2015/2016


1. II miejsce w Konkursie o Profilaktyce Zdrowia – Zuzanna Frydrych kl. II b (op. I. Czartoryska),
2. II miejsce w XXII edycji konkursu recytatorskiego poezji Cypriana Kamila Norwida - Zuzanna Frydrych kl. II b (op. M. Mierzejewska)
3. I miejsce w Konkursie Recytacji Poezji Wojny i Okupacji „Pamięci Inki” – Zuzanna Frydrych kl. II b (op. M. Mierzejewska)
4. II miejsce w szkolnym konkursie ortograficznym PaT – Ortografisko – Zuzanna Frydrych kl. II b (op. M. Mierzejewska)
5. I miejsce w szkolnym konkursie ortograficznym PaT – Ortografisko – Natalia Dąbrowska kl. I a (op. G. Majkowska)
6. III miejsce w XXII edycji konkursu recytatorskiego poezji Cypriana Kamila Norwida - Julia Kopeć kl. I b (op. G. Majkowska)
7. II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Ojczysty – dodaj do ulubionych” – Mróz Natalia kl. III a (op. G. Majkowska)
8. II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Ojczysty – dodaj do ulubionych” – Tofel Julia kl. III a (op. G. Majkowska)
9. III miejsce w konkursie gminnym „Mój bestseller” – Molska Anna kl. III a (op. G. Majkowska)
10. Finał XVI Mazowieckiego Przeglądu Teatrów Amatorskich grupy PaT – TERN (op. G. Majkowska)
11. Wyróżnienie w Konkursie Recytacji Poezji Wojny i Okupacji „Pamięci Inki” – Zyśk Patrycja kl. I c (op. S. Wocial)
12. II miejsce w szkolnym konkursie ortograficznym PaT – Ortografisko – Filochowska Kinga kl. I c (op. S. Wocial)
13. III miejsce w szkolnym konkursie ortograficznym PaT – Ortografisko – Chmielewska Zuzanna kl. I c (op. S. Wocial)
14. I miejsce w IV Powiatowym Konkursie Informatycznym – Trzciński Szymon kl. III a (op. M. Żebrowski)
15. IV miejsce w XI Międzyszkolnym Konkursie Chemicznym – Eliza Zalewska kl. III b ( op. M. Mieszkowska)
16. I miejsce dla grupy z Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Rzekuniu w Cogito Ergo Sum – konkursie logicznego myślenia – Zuzanna Frydrych, Jakub Bednarczyk, Adam Dudziak ( op. W. Napiórkowska)
17. III miejsce w Cogito Ergo Sum – konkursie logicznego myślenia –Adam Dudziak kl. II c ( op. W. Napiórkowska)
18. Finalista w konkursie „Smak ekologicznej żywności” – Zuzanna Frydrych kl. II b (op. I. Czartoryska)
19. I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym „ Polska Jagiellonów” – Dąbkowski Maciej kl. III b (op. M. Lubecka)
20 II miejsce Międzyszkolnym Konkursie Historycznym „Gen. Józef Bem i jego epoka” – Mróz Natalia kl. III a (op. M. Lubecka)
21. I miejsce w Szkolnym Konkursie Wiedzy o krajach anglo – i niemieckojęzycznych „Mistrz kulturoznawstwa” – Maciej Dąbkowski kl. III b (op. M. Bączek, M. Pluszczewicz)
22. II miejsce w Szkolnym Konkursie Wiedzy o krajach anglo – i niemieckojęzycznych „Mistrz kulturoznawstwa” – Julia Borkowska kl. II a (op. M. Bączek, M. Pluszczewicz)
23. II miejsce w Szkolnym Konkursie Wiedzy o krajach anglo – i niemieckojęzycznych „Mistrz kulturoznawstwa” – Zuzanna Chmielewska kl. I c (op. M. Bączek, M. Pluszczewicz)
24. III miejsce w Szkolnym Konkursie Wiedzy o krajach anglo – i niemieckojęzycznych „Mistrz kulturoznawstwa” – Natalia Pupek kl. II c (op. M. Bączek, M. Pluszczewicz)
Organizacja XVI edycji Międzygimnazjalnego Konkursu Logicznego Myślenia „Cogito Ergo Sum„ ( p. W. Napiórkowska, S. Gniazdowska).



Osiągnięcia naukowe 2014/2015


1. II miejsce w XXI edycji konkursu recytatorskiego poezji Cypriana Kamila Norwida - Julia Zalewska kl. I c( op. M. Mierzejewska)
2. III miejsce w XXI edycji konkursu recytatorskiego poezji Cypriana Kamila Norwida - Julia Tofel kl. II a ( op. G. Majkowska)
3. V miejsce ( 3 wynik) w Ogólnopolskim Konkursie Literatury Fantasy „Źródła Marzeń – Source of Dreams” – Jacek Smółka kl. III b (op. S. Wocial)
4. IX miejsce ( 4 wynik) w Ogólnopolskim Konkursie Literatury Fantasy „Źródła Marzeń – Source of Dreams” – Dominika Pożarowska, Daniel Boguski kl. III b (op. S. Wocial)
5. 10 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literatury Fantasy „Źródła Marzeń – Source of Dreams” – Julia Tofel kl. II a ( op. G. Majkowska)
6. II miejsce w Międzygimnazjalnym ,, Matematycznym Konkursie Walentynkowym" - Jakub Bednarczyk kl. I b ( op. W. Napiórkowska)
7. I miejsce w III Powiatowym Konkursie Informatycznym – Karolina Mierzejewska kl. III a ( op. M. Żebrowski)
8. III miejsce w X Międzyszkolnym Konkursie Chemicznym – Jacek Smółka kl. III b ( op. M. Mieszkowska)
9. II miejsce w Cogito Ergo Sum – konkursie logicznego myślenia – Zuzanna Frydrych kl. I b (op. W. Napiórkowska)
10. I miejsce dla grupy z Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Rzekuniu w Cogito Ergo Sum – konkursie logicznego myślenia – Zuzanna Frydrych, Jakub Bednarczyk, Maciej Dąbkowski ( op. W. Napiórkowska)
11. I miejsce wśród gimnazjów w Grze Miejskiej „Młody = Przedsiębiorczy” – Sylwia Gocłowska, Weronika Czartoryska, Dominik Kędzierski kl. III a (op. M. Lubecka)
12. III miejsce w konkursie „Co wiemy o Zaścianku?” – Magdalena Piendak kl. III b (op. M. Lubecka)
13. Finalista w konkursie „Smak ekologicznej żywności” – Michał Gawkowski kl. III b (op. I. Czartoryska)

Szkoła była organizatorem 15 edycji Międzygimnazjalnego Konkursu Logicznego Myślenia „Cogito Ergo Sum „ ( p. W. Napiórkowska).



Osiągnięcia naukowe 2013/2014


1. II miejsce w XX edycji konkursu recytatorskiego poezji Cypriana Kamila Norwida - Adrian Kaczyński kl. III a ( op. M. Mierzejewska)
2. II miejsce w międzygimnazjalnym ,, Matematycznym Konkursie Walentynkowym"- Piotr Sadłowski kl. Ia ( op. W. Napiórkowska)
3. II miejsce w II Powiatowym Konkursie Informatycznym - Patryk Podolak kl. III c ( op. M. Żebrowski)
4. II miejsce w IX Międzyszkolnym Konkursie Chemicznym - Mateusz Damięcki kl. III c ( op. M. Mieszkowska)
5. III miejsce w IX Międzyszkolnym Konkursie Chemicznym - Patrycja Maliszewska kl. III b ( op. M. Mieszkowska)
6. III miejsce w konkursie ,,10 lat Polski w Unii Europejskiej"- Mateusz Damięcki kl. IIIc ( op. M. Lubecka)
7. I miejsce zespół wokalny w Konkursie Piosenki Angielskiej The Voice off Ostrołęka ( op. A. Majewska)
8. I miejsce w ,,Gminnym konkursie na stroik wielkanocny"- Monika Mierzejewska kl. I b ( op. A. Majewska)
9. Wyróżnienie w ,,Gminnym konkursie na stroik wielkanocny": Eliza Zalewska kl. I b , Eryk Krupa kl. Ia, Natalia Mróz kl. Ia ( op. A. Majewska)
10. Wyróżnienie w Międzygimnazjalnym Konkursie Fotograficznym ,,Otwórz oczy na zaścianek uroczy" - Daria Dudziak kl. II a, Barbara Falkowska kl. III c ( op. M. Flanc)
11.Wyróżnienie w konkursie ekologiczno-plastycznym ,, Zmieniaj nawyki a nie klimat" - Natalia Mróz kl. I a ( op. M. Flanc)
12.Wyróżnienie w konkursie matematycznym ,,Matematyczne Wyzwania" - Jacek Smółka kl. II b ( op. B. Jaskólska)
13. II miejsce w konkursie ,,Młodzież recytuje poezję Zbigniewa Chojnowskiego" – Paulina Czaplicka kl. II b ( op. S. Wocial)
15. Wyróżnienie w konkursie ,,Młodzież recytuje poezję Zbigniewa Chojnowskiego" – Adrian Kaczyński kl. III a ( op. M. Mierzejewska)

Osiągnięcia naukowe 2012/2013


- Laureat konkursu historycznego organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty – Krzysztof Szabłowski kl. III a (op. p. M. Lubecka)
- III miejsce w XI Gimnazjadzie Wiedzy o Kurpiowszczyźnie - Krzysztof Szabłowski kl. III a (op. p. M. Lubecka)
- Finalista konkursu historycznego organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty – Albert Camlet kl. III b (op. p. M. Lubecka)
- I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym ,,Józef Bem i jego epoka” Albert Camlet kl. III b ( op. p. M. Lubecka)
- Laureat konkursu historycznego organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty – Patrycja Maliszewska (op. p. A. Dyjak)
- Finalista konkursu historycznego organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty – Mateusz Damięcki (op. p. A. Dyjak )
- I miejsce w III Powiatowym Konkursie z Chemii – Aleksandra Jastrzębska kl. III b (op. p. M. Mieszkowska)
- II miejsce w III Powiatowym Konkursie z Chemii – Arkadiusz Żebrowski kl. III c (op. p. M. Mieszkowska)
- I miejsce w konkursie recytatorskim twórczości C.K. Norwida – Karolina Gwiazdowska kl. III b ( op. p. Grażyna Majkowska)
- Wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie Cogito Ergo Sum – Barbara Falkowska kl. II c (op. W. Napiórkowska J. Mierzejewska) Magdalena Piendak kl. I b (op. W. Napiórkowska B. Jaskólska)
- III miejsce w międzyszkolnym konkursie ,, Matematyczne Wyzwania” – Jacek Smółka kl. I b ( op. B. Jaskólska)
- Wyróżnienie w konkursie recytatorskim twórczości C.K. Norwida – Paulina Czaplicka kl. Ib ( op. p. Sylwester Wocial)
- III miejsce w konkursie na audio book poezji J. Tuwima – Olga Siemiątkowska kl. III c (op. p. M. Mierzejewska)
- wyróżnienie w konkursie na audio book poezji J. Tuwima – Arkadiusz Żebrowski kl. III c (op. p. M. Mierzejewska)
- Wyróżnienie dla chóru szkolnego w VIII Ogólnopolskim Otwartym Turnieju o Miecz Juranda (op. p. A. Majewska)
- Wyróżnienie na I Powiatowym Konkursie Piosenki Szkolnej w Goworowie – Dominika Pożarowska kl. I b (op. p. A. Majewska)
- I miejsce w konkursie na najładniejszą pisankę organizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Rzekuniu - Dominika Pożarowska kl. I b (op. p. A. Majewska)
- Wyróżnienie w Międzygimnazjalnym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej – Arkadiusz Żebrowski (op. p. A. Majewska, p. Magdalena Pluszczewicz)
- Wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie matematycznym ,,Sezam 2012’’ – Jacek Smółka i Paulina Czaplicka ( op. B. Jaskólska)
- II miejsce w konkursie matematycznym ,, Walentynkowe zabawy z matematyką” – Paulina Czaplicka ( op. B. Jaskólska)

Osiągnięcia naukowe 2011/2012


- I miejsce w międzyszkolnym konkursie COGITO ERGO SUM Gimnazjum w Rzekuniu (op. p. W. Napiórkowska)
- I miejsce w międzyszkolnym konkursie COGITO ERGO SUM – Julia Szczepanek kl. II b (op. p. W. Napiórkowska)
- Wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie COGITO ERGO SUM – Aleksandra Jastrzębska kl. II b (op. p. W. Napiórkowska)
- I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym pt. "Generał Józef Bem i jego epoka"
Albert Camlet - opiekun p. M. Lubecka
- I miejsce w X Gimnazjadzie Wiedzy o Kurpiowszczyźnie Krzysztof Szabłowski - opiekun p. M. Lubecka
- wyróżnienie dla Artura Jaskólskiego i Barbary Falkowskiej w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym organizowanym przez Szkolną Akademię Wiedzy - opiekun p. W. Napiórkowska, M. Czaplicka
- I miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Matematycznym „Walentynkowe zabawy z matematyki” organizowanym przez Gimnazjum w Olszewo-Borkach - opiekun p. M Czaplicka
- II miejsce w "Ogólnopolskiej Olimpiadzie Promocji Zdrowia (etap rejonowy) Patrycja Maliszewska - opiekun p. Ewelina Zasitko
- II miejsce w konkursie "Zdrowy Styl Życia" Joanna Suchcicka - opiekun p. Ewelina Zasitko



Osiągnięcia naukowe 2010/2011


- III miejsce w konkursie „ Matematyczne Wyznania” – Dominik Siekierski (opiekun p. W. Napiórkowska)
- III miejsce w Matematycznym Konkursie Walentynkowym Olga Szwed (opiekun p.W. Napiórkowska)
- III miejsce w konkursie recytatorskim twórczości C.K. Norwida – Ewelina Obrębska (opiekun p. G. Majkowska)
- III miejsce w konkursie recytatorskim Anna Cichowska (opiekun p. M. Mierzejewska)
- III miejsce Eweliny Obrębskiej (II a)w XVII konkursie recytatorskim twórczości C. K. Norwida, organizowanego przez stowarzyszenie Civitas Christiana (opiekun p. G. Majkowska)
- wynik bardzo dobry w konkursie z języka angielskiego FOX – Michał Kowalczyk (opiekun p. M. Gołyś)
- wynik dobry w konkursie z języka angielskiego Albert Camlet (opiekun p. K. Laskowska)
- II miejsce w Konkursie Piosenki Angielskiej – Klaudia Pianko ( opiekunowie p. A. Majewska K. Laskowska)
- III miejsce w Konkursie Piosenki Angielskiej – Anita Gawryś (opiekunowie p. A. Majewska i p..M. Gołyś)
- III miejsce zespołowo Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Rzekuniu w konkursie Cogito Ergo Sum.
- Etap międzyszkolny konkursu wiedzy o języku angielskim „Piórko” : Anna Cichocka i Paulina Sobotka (opiekun p. M. Pluszczewicz i p.K.Laskowska).

Osiągnięcia naukowe 2009/2010


- Michalina Leszczyńska została laureatką Konkursu przedmiotowego z biologii ogranizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty - opiekun p.M. Pieczyńska
- I miejsce Pauliny Mierzejewskiej w V Międzyszkolnym Konkursie Chemicznym w Czerwinie – opiekun Magdalena Mieszkowska
- II miejsce Michaliny Leszczyńskiej w V Międzyszkolnym Konkursie Chemicznym w Czerwinie – opiekun Magdalena Mieszkowska
- Klaudia Suchcicka laureatka konkursu przedmiotowego z historii dla uczniów gimnazjów województwa mazowieckiego - opiekun M. Lubecka
- I miejsce w VIII Gimnazjadzie wiedzy o Kurpiowszczyźnie Klaudia Suchcicka - opiekun p. M. Lubecka
- I miejsce Pauliny Mierzejewskiej (III a) w XVI konkursie recytatorskim twórczości C. K. Norwida, organizowanego przez stowarzyszenie Civitas Christiana (opiekun p. G. Majkowska)
- III miejsce w VIII Gimnazjadzie wiedzy o Kurpiowszczyźnie Kinga Gocłowska - opiekun p. M. Lubecka
- wyróżnienie Adriana Nadrowskiego w konkursie ,, Cogito Ergo Sum” - opiekun
p. B. Jaskólska
- II miejsce Pauliny Mierzejewskiej w VIII Gimnazjadzie Ekologicznej organizowanej przez Gimnazjum nr 4 w Ostrołęce - opiekun p.M. Pieczyńska
- II miejsce Pauliny Mierzejewskiej w etapie rejonowym ogólnopolskiej "Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia" organizowanej przez PCK - opiekun p.M. Pieczyńska

Osiągnięcia naukowe 2008/2009


- III miejsce Michaliny Leszczyńskiej i Pauliny Mierzejewskiej w VII Gimnazjadzie Ekologicznej organizowanej przez Gimnazjum nr 4 w Ostrołęce- opiekun p.M. Pieczyńska.
- II miejsce w XIV konkursie wiedzy o Ostrołęce Łukasz Chełstowski - opiekun p. M. Lubecka
- wyróżnienie Michaliny Leszczyńskiej, Aleksandry Olgi Załęskiej, Marty Marmulewskiej
w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym ,, Kangur”- opiekun p. B. Jaskólska
- III miejsce Aleksandry Olgi Załęskiej w konkursie ,, Cogito Ergo Sum” -
opiekun p. B. Jaskólska
- V miejsce Karoliny Brodzik w IV Międzyszkolnym Konkursie Chemicznym w Czerwinie – opiekun Magdalena Mieszkowska

Osiągnięcia naukowe 2007/2008

- wyróżnienie Marty Marmulewskiej w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym
,, Kangur”- opiekun p. B. Jaskólska
- III miejsce w VI Gimnazjadzie Wiedzy o Kurpiowszczyźnie
Rafał Wiktorzak - opiekun p. M. Lubecka
- II miejsce Karoliny Późniewskiej, Mileny Szostkowskiej, Katarzyny Zalewskiej w Międzygimnazjalnym konkursie:"Z biologią na TY" organizowanym przez Gimnazjum nr 5 w Ostrołęce- opiekun p.M. Pieczyńska.
- III miejsce Karoliny Brodzik, Pauliny Mierzejewskiej, Justyny Kowalczyk w VI Gimnazjadzie Ekologicznej organizowanej przez Gimnazjum nr 4 w Ostrołęce- opiekun p.M. Pieczyńska.
- III miejsce Karoliny Późniewskiej w III Międzyszkolnym Konkursie Chemicznym w Czerwinie
– opiekun Magdalena Mieszkowska
- V miejsce Małgorzaty Dąbkowskiej w III Międzyszkolnym Konkursie Chemicznym w Czerwinie – opiekun Magdalena Mieszkowska
- wyróżnienie Pauliny Mierzejewskiej (I a) w XIV konkursie recytatorskim im. C. K. Norwida w Ostrołęckim Stowarzyszeniu Civitas Christiana (opiekun p. G. Majkowska)

Osiągnięcia naukowe 2006/2007


- Międzynarodowy konkurs matematyczny Kangur 2007 – wyróżnienie ucznia kl. III a Huberta Górskiego - 0piekun p. B. Jaskólska
- Cogito Ergo Sum – Konkurs Logicznego Myślenia organizowany przez Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Rzekuniu
– II miejsce ucznia Michała Dąbrowskiego
-II miejsce dla naszego Gimnazjum w klasyfikacji zespołowej;
- V Gimnazjada Ekologiczna organizowana przez Ośrodek Ekologiczny przy Zespole Szkół Nr 4 w Ostrołęce
– I i II miejsce naszej szkoły - opiekun M. Pieczyńska
- XIII edycja Konkursu Recytatorskiego Poezji CX. K. Norwida organizowana przez Civitas Cristiana w Ostrołęce
– I miejsce uczennicy kl. III b Magdy Cichowskiej - opiekun M. Mierzejewska
- V Gimnazjada Wiedzy o Kurpiowszczyźnie
– II miejsce Rafała Wiktorzaka - opiekun M. Lubecka

Osiągnięcia naukowe 2005/2006


- Wojciech Cymes został laureatem Konkursu przedmiotowego z biologii ogranizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty - opiekun p.M. Pieczyńska
- Wojciech Cymes został finalistą Konkursu przedmiotowego z matematyki
organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty - opiekun p. B. Jaskólska
- Wojtek i Tomasz Cymes zostali finalistami Konkursu przedmiotowego z chemii organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty – opiekun Magdalena Mieszkowska
- Tomasz Cymes został finalistą Konkursu przedmiotowego z biologii ogranizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty - opiekun p.M. Pieczyńska
- Tomasz Cymes został finalistą Konkursu przedmiotowego z fizyki ogranizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty - opiekun p.M. Żebrowski
- I miejsce Wojciecha Cymes w konkursie ,, Matemazjum” - opiekun p. B. Jaskólska
- wynik bardzo dobry Wojciecha Cymes, Tomasza Cymes w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym ,, Kangur”- opiekun p. B. Jaskólska
- wyróżnienie Huberta Górskiego w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym ,, Kangur”
- opiekun p. B. Jaskólska

Osiągnięcia naukowe 2004/2005


- Tomasz Cymes został finalistą Konkursu przedmiotowego z biologii ogranizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty - opiekun p.M. Pieczyńska
- I miejsce Wojciecha Cymes, Tomasza Cymes, Huberta Górskiego w konkursie
,, Cogito Ergo Sum” - opiekun p. B. Jaskólska
- Wojciech Cymes został laureatem Międzynarodowego Konkursu Matematycznego
,, Kangur”- opiekun p. B. Jaskólska
- I miejsce Wojciecha Cymes w konkursie ,, Zadanie dnia” na Międzynarodowym Obozie Laureatów - opiekun p. B. Jaskólska - 2005r. III m. Ciunowicz Krzysztof w „Matemazjum" - opiekun p. W. Napiórkowska
- wyróżnienie Wojciecha Cymesa (II a) w XI konkursie recytatorskim twórczości C. K. Norwida, organizowanego przez stowarzyszenie Civitas Christiana (opiekun p. G. Majkowska)

Osiągnięcia naukowe 2003/2004


- nagroda specjalna dla Anity Walczak w konkursie historycznym, organizowanym przez Światowy Związek Żołnierzy i Polskie Towarzystwo Historyczne - opiekun p. M. Lubecka
-wyróżnienie w konkursie recytatorskim poezji ks. Jana Twardowskiego organizowanego przez oo. Pallotynów w Wojciechowicach - opiekun p. M. Mierzejewska
- I m. w konkursie logicznego myślenia „Cogito ergo sum2004” organizowanym przez Poradnię PP w Myszyńcu filia w Czerwinie i nasze gimnazjum - opiekun p. M. Czaplicka

Osiągnięcia naukowe 2002/2003


- wyróżnienie uczennicy klasy II d Eweliny Święcickiej w konkursie poetyckim twórczości ks. Jana Twardowskiego, organizowanego przez parafię św. Wojciecha w Wojciechowicach (opiekun p. G. Majkowska)
.

Osiągnięcia naukowe 2001/2002


- II m. w konkursie logicznego myślenia „Cogito ergo sum2001” organizowanym przez Poradnię PP w Myszyńcu filia w Czerwinie i nasze gimnazjum - opiekun p. M. Czaplicka

Osiągnięcia naukowe 1999/2000


- wyróżnienie w konkursie recytatorskim poezji Juliusza Słowackiego (SP w Rzekuniu)- opiekun p. M. Mierzejewska

Nasi partnerzy

              

CSS Templates